Объявления Украины
Суббота, 18.05.2024, 10:39
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная РегистрацияВход
Меню сайта
Последние объявления
Измерительные трансформаторы тока ТПЛ (31)
13.01.2014
Измерительные трансформаторы тока ТОЛ (0)
13.01.2014
Трансформаторы масляные силовые ТМ, ТМГ, ТМЗ (0)
13.01.2014
Трансформаторы сухие ТСЗ (0)
13.01.2014
Трансформаторы измерительные напряжения НТМИ, НАМИ, ЗНОМ, ТФЗМ (144)
13.01.2014
Разъединители РЛНД, РЛНДЗ, РВЗ, РВ, РВФЗ, РЛН, РЛНЗ, РВО, РВ, РВФ, РВФЗ (0)
13.01.2014
Разрядники вентильные РВО, РВС, РВН (3)
13.01.2014
Электродвигатели, редукторы, насосы (3)
10.01.2014
Электродвигатели, редукторы, насосы (0)
08.01.2014
Электродвигатели, редукторы, насосы (0)
30.12.2013
Реклама
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2009 » Май » 12 » Грип А/H1N1 добрався до Куби
17:35
Грип А/H1N1 добрався до Куби
Перший випадок інфікування людини грипом А/H1N1 підтверджено на Кубі.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на представників Міністерства охорони здоров'я країни. Вірус грипу виявлено у студента з Мексики. Стан хворого не уточнюється.

Крім того, семеро жителів Латвії за останні кілька тижнів звернулися в республіканський інфектологічний центр (ІЦ) з підозрою на зараження вірусом грипу A (H1N1), однак у жодного з них наявність захворювання виявлено не було, повідомила в понеділок в ефірі телеканалу LNT керівник ІЦ Байба Розенталь.

За її словами, у Латвії поки не констатовано жодного випадку захворювання свинячим грипом, але виключати його появи на території республіки не можна. "Вірус вже добрався до Польщі, тому не можна виключати, що він добереться до Латвії", - сказала Розенталь.

Водночас, міністерство охорони здоров'я Японії через свої регіональні відділення з'ясовує стан здоров'я 111 пасажирів літака авіакомпанії North-West із США в Токіо, яким летів китаєць з материкового Китаю, який першим заразився грипом H1N1.

Китайський чоловік, у якого виявлено захворювання грипом, прилетів 8 травня увечері із США в Токіо, де потім пересів на рейс 29 тієї ж авіакомпанії і вирушив до Пекіна. Із 400 пасажирів, які летіли з ним разом, 111 висадилися в Японії і знаходяться зараз у 23 префектурах Японії.

Найбільше занепокоєння викликають 10 осіб, місця яких розташовано поруч із захворілим. Їх розосереджено по 4 префектурах Японії.

Представник міністерства на прес-конференції в понеділок звернувся до всіх пасажирів рейсу із закликом уважно стежити за своїм здоров'ям, двічі на день вимірювати температуру і намагатися уникати контактів з іншими людьми.

У Японії на сьогоднішній день зафіксовано 4 випадки захворювання грипом. Ними стали троє школярів та їх учитель, які повернулися з навчальної поїздки із Канади.

Число інфікованих грипом A/H1N1 у Великобританії продовжує зростати - у понеділок на території Сполученого Королівства виявлено 10 нових випадків, повідомило британське Агентство з охорони здоров'я.

Зараження вірусом, відомим також як "свинячий грип", було підтверджено у сімох дорослих і трьох дітей. Всі вони або повернулися з поїздок по Мексиці та Північній Америці, або спілкувалися з тими, у кого вірус виявили раніше.

Таким чином, загальна кількість інфікованих у країні досягла 65 осіб, 60 з них - жителі Англії, п'ятеро - Шотландії.

Число смертних випадків від грипу A/H1N1 в Мексиці, за даними на ранок понеділка, зросло до 56, повідомив на прес-конференції, що триває в даний час, міністр охорони здоров'я країни Хосе Анхель Кордова.

Раніше Мінохоронздоров'я Мексики офіційно повідомляло про 48 померлих.

Двоє французів, які нещодавно повернулися з США, заразилися вірусом A/H1N1; число захворілих новим видом грипу у Франції досягло 15 осіб, повідомляють у понеділок французькі ЗМІ з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я країни Розлін Башло. Двоє хворих проживають в департаменті Сона і Луара на заході Франції.

Число підтверджених випадків зараження людей грипом А/H1N1 в США досягло 2,6 тисяч осіб. Відповідні дані поширили представники федеральних Центрів із контролю і профілактики захворювань США (CDC), які базуються в Атланті (штат Джорджія).

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), зараз саме в Сполучених Штатах зафіксовано найбільше випадків інфікування, передає ІТАР-ТАРС. Випадки захворювання зареєстровано в 44 штатах.

Зокрема, в США померло троє осіб, заражених новим грипом. Останній такий випадок підтверджено в штаті Вашингтон у ніч з 9 на 10 травня. Житель штату страждав захворюванням серця, безпосередньою причиною смерті стало ускладнення в результаті грипу.

***

У понеділок Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) підтвердила 4 тисячі 694 випадки захворювання грипом A/H1N1. Також підтверджено 53 випадки з летальним результатом - 48 у Мексиці, три в США, по одному в Канаді і в Коста-Ріці.

Випадки захворювання, повідомляє ВООЗ, підтверджено в Аргентині, Австралії, Австрії, Бразилії, Китаї, Колумбії, Данії, Сальвадорі, Франції, Німеччині, Гватемалі, Ірландії, Ізраїлі, Італії, Японії, Нідерландах, Новій Зеландії, Норвегії, Панамі, Польщі, Португалії, Південній Кореї, Іспанії, Швеції, Швейцарії та у Великобританії. 

Джерело

Просмотров: 296 | Добавил: paradugma | Теги: епідемія грипу, свинячий грип | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Партнеры
Календарь
«  Май 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архив записей
Объявления Украины © 2024