Объявления Украины
Суббота, 18.05.2024, 08:33
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная РегистрацияВход
Меню сайта
Последние объявления
Измерительные трансформаторы тока ТПЛ (31)
13.01.2014
Измерительные трансформаторы тока ТОЛ (0)
13.01.2014
Трансформаторы масляные силовые ТМ, ТМГ, ТМЗ (0)
13.01.2014
Трансформаторы сухие ТСЗ (0)
13.01.2014
Трансформаторы измерительные напряжения НТМИ, НАМИ, ЗНОМ, ТФЗМ (144)
13.01.2014
Разъединители РЛНД, РЛНДЗ, РВЗ, РВ, РВФЗ, РЛН, РЛНЗ, РВО, РВ, РВФ, РВФЗ (0)
13.01.2014
Разрядники вентильные РВО, РВС, РВН (3)
13.01.2014
Электродвигатели, редукторы, насосы (3)
10.01.2014
Электродвигатели, редукторы, насосы (0)
08.01.2014
Электродвигатели, редукторы, насосы (0)
30.12.2013
Реклама
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2009 » Апрель » 10 » 2010 рік покладе кризу на лопатки
12:03
2010 рік покладе кризу на лопатки
Думки фахівців щодо виходу з рецесії
Пройшло вже більше ніж півроку з того часу, як світ поглинула криза. Немає жодної країни, яка б не відчула на собі згубний вплив цієї "хвороби". Вивчивши думки фахівців різної величини можна зробити один, але невтішний висновок - в цьому році на закінчення кризи не слід очікувати. Однак більшість експертів погоджуються, що наступний рік стане значно легшим і перспективнішим.

Всесвітньо відомий економіст Роберт Піндайк.

Щодо того, коли закінчиться світова криза, економіст заявив, що гірше ще попереду. За прогнозами економічний спад в США, ЄС та Японії досягне свого дна влітку 2010 року. Це означає, що ситуація ставатиме все гірше і гірше протягом ще одного року, і тільки потім почне змінюватися на краще.

Головний економіст Всесвітнього банку (ВБ) по Росії Желько Богетіч.

ВБ чекає на завершення світової рецесії в 2010 р. "За сьогоднішніми прогнозами очікується кінець рецесії в 2010 р.", - сказав економіст.

Згідно з прогнозом ВБ, наступного року почнеться відновлення економіки США, глобального попиту та цін на нафту.

Відомий американський фінансист Джордж Сорос.

Сорос зазначив, що терміни відновлення світової економіки залежатимуть від глибини нинішньої кризи, проте, можливо, відновлення почнеться вже в 2010 році.

Також, на думку Сороса, американський долар, що зазнає зараз серйозного тиску, може в кінцевому рахунку втратити свій статус світової резервної валюти.

Глава Мінфіну РФ Олексій Кудрін.

"Виклики світової кризи зберігаються. Деякий підйом фондових ринків і підвищення цін на нафту не повинні нас розслабляти. Це, швидше за все, тимчасове покращення, і з урахуванням основних індикаторів американської та світової економік найближчим часом буде нова корекція та нове зниження фондових індексів", - сказав Кудрін.

Нобелівський лауреат з економіки, професор Колумбійського університету Едмунд Фелпс.

Вихід з кризи для Сполучених Штатів «почнеться вже в III кварталі цього року, а для Європи - наприкінці року».

«Ринки не можуть падати безкінечно. В паніці інвестори вивели свої активи, але зараз ситуація у фінансовому секторі заспокоїлася, і вони шукають ніші для нових вкладів. Криза закінчиться, коли банки перестануть розорятися і рапортувати про свої втрати», - пояснив експерт.

Видатний економіст Мартін Фельдштейн.

Професор Гарвардського університету Фельдштейн вважає, що криза буде продовжуватися і надалі - протягом наступного 2010 року.

"Я боюся, що економіка буде продовжувати скочуватися донизу і в наступному році", - заявив Фельдштейн в інтерв'ю китайським ЗМІ.

"Я не знаю, коли криза має закінчиться, але прогнози, що вона скінчиться до нового року я вважаю занадто оптимістичними. Фінансовий стимул є не досить великим, щоб компенсувати зниження тиску, що відбувається в результаті скорочення споживчих витрат".

Перший заступник керівника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джон Ліпські.

«Зараз всіх хвилює лише одне питання: чи досягла криза своєї критичної позначки. Я не думаю, що це вже відбулося», - відзначив Ліпські. За його словами, зростання світової економіки почнеться не раніше середини наступного року.

Зараз основне завдання всієї влади - стабілізувати світову фінансову систему і сприяти зростанню попиту, відзначив експерт.

Лауреат Нобелівської премії з економіки Роберт Манделл.

"Глобальна фінансова криза може затягнутися надовго, а вихід з неї буде цілком залежати від вибору правильної економічної стратегії, зокрема, пом'якшення монетарної та податкової політики. Я думаю, криза ніколи не закінчиться, тому що її наслідки відчуватимуться завжди", - сказав Манделл.

Директор Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) Нобуо Танака.

Згідно з розрахунками експертів Міжнародного енергетичного агентства, в 2013-му світову спільноту спіткає нова глобальна економічна криза. Вона розпочнеться у зв'язку з дефіцитом нафти і його наслідками.

Криза, що насувається, за своїми масштабами може перевершити нинішню, вважає директор МЕА.

Прем'єр-міністр Китаю Вень Цзябао.

Прем'єр упевнений, що наступного року ситуація у всьому світі зміниться на краще.

Цзябао підкреслив, що насамперед необхідна упевненість в собі.

«Коли є упевненість в собі, з'являються мужність та сили, необхідні для подолання труднощів», - відзначив прем'єр.

Джерело

Просмотров: 371 | Добавил: paradugma | Теги: новини, світова економічна криза | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Партнеры
Календарь
«  Апрель 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архив записей
Объявления Украины © 2024