Объявления Украины
Суббота, 18.05.2024, 05:46
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная РегистрацияВход
Меню сайта
Последние объявления
Измерительные трансформаторы тока ТПЛ (31)
13.01.2014
Измерительные трансформаторы тока ТОЛ (0)
13.01.2014
Трансформаторы масляные силовые ТМ, ТМГ, ТМЗ (0)
13.01.2014
Трансформаторы сухие ТСЗ (0)
13.01.2014
Трансформаторы измерительные напряжения НТМИ, НАМИ, ЗНОМ, ТФЗМ (144)
13.01.2014
Разъединители РЛНД, РЛНДЗ, РВЗ, РВ, РВФЗ, РЛН, РЛНЗ, РВО, РВ, РВФ, РВФЗ (0)
13.01.2014
Разрядники вентильные РВО, РВС, РВН (3)
13.01.2014
Электродвигатели, редукторы, насосы (3)
10.01.2014
Электродвигатели, редукторы, насосы (0)
08.01.2014
Электродвигатели, редукторы, насосы (0)
30.12.2013
Реклама
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2009 » Апрель » 8 » Олег Скрипка прокоментував висунення його кандидатури в Президенти
16:29
Олег Скрипка прокоментував висунення його кандидатури в Президенти
Український музикант Олег Скрипка звернувся до громадськості з відкритим листом, у якому висловив свою офіційну позицію щодо проекту Олег Скрипка - український Президент 2009.У листі, текст якого цитує Корреспондент.net, Олег Скрипка повідомляє, що для нього ініціатива молодіжної організації,яка запустила голосування за висунення лідера ВВ у Президенти України, стала новиною.

"Моя перша реакція була неоднозначною. З одного боку, мені дуже приємно, що молодь визнає мене своїм лідером. Для мене велика радість, що всі мої спроби виховувати в молодому поколінні дух патріотизму мають позитивний відгук у молодих серцях", - зазначив музикант.

"Але я також розумію, що тепер в Україні набирають обертів політичні перегони, мають місце і політичні спекуляції. Мені не хочеться, щоб моє ім'я стало об'єктом такої спекуляції", - йдеться у зверненні.

Водночас український артист підкреслив, що діяльність Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова знаходиться поза політикою. "Я залишаюся вірним своїй позиції і не має наміру змінювати її", - сказав фронтмен ВВ.

За словами Олега Скрипки, йому досі закидають підтримку певних політичних сил під час Помаранчевої революції.

"Ще раз хочу зазначити, що в 2004 році я не агітував ні за яку політичну партію, я виступав за зміни! Зміни в Україні, яких так довго чекав Український народ, в які я сам так вірив!", - підкреслив музикант.

Він додав, що, як артист і культурний діяч, робить все від нього залежне для того, щоб виховувати у молодого покоління любов і повагу до своєї держави.

"Виступаю ініціатором багатьох проектів, щоб прищеплювати знання та розуміння власної культури серед молоді. Я можу і буду брати активну участь у соціальному і культурному розвитку України, але поза політикою", - йдеться в листі.

Нагадаємо, що молодіжна організація, яка називає себе "групою молодих патріотів", запустила сайт Олег Скрипка - український Президент, користувачам якого пропонується проголосувати за лідера ВВ, як Президента України.
Джерело
Просмотров: 489 | Добавил: paradugma | Теги: Скрипка Олег, Президент України, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Партнеры
Календарь
«  Апрель 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архив записей
Объявления Украины © 2024