Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2009 » Апрель » 6 » Столичне "Динамо" перемогло у Донецьку "Металург" і впевнено крокує до чергового чемпіонства.
12:26
ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 22-й тур

Донецьк. "Металург"
Арбітр: Андрій Шандор (Львів)

"Металург" Донецьк - "Динамо" Київ - 0:2 (0:1)

"Металург": Дішленковіч, Воловик, Жоао Педро, Сержіо, Чечер, Димитров, Лазіч, Фернандеш, Ситник (Воробйов, 44), Шищенко (Іванко, 59), Чіпріан.
"Динамо": Богуш, бета Амансіо, Ель Каддурі, Михалик, Алієв (Гусєв, 70), Вукоєвіч, Корреа, Нінкович, Юссуф, Бангура (Кравченко, 74), Мілевський (Ярмоленко, 59)

Голи: Алієв, 45 - 0:1 (пенальті), Вукоєвіч, 57 - 0:2
Попередження: Димитров, 81, Воловик, 87 - Ель Каддурі, 66.
Вилучення: Дішленковіч, 43 (фол останньої надії)

Господарі поля спробували з перших хвилин заволодіти ігровою перевагою, що їм приблизно зробити і вдалося. На третій хвилині вони змогли створити перший небезпечний момент у матчі. Димитров добре зіграв на лінії карного майданчику, витягнув на себе відразу двох захисників і видав пас на Шищенко, який хльостко зльоту пробив по воротах, Богуш встиг зреагувати і парирував постріл. Відразу ж Мілевський упустив відмінну можливість відкрити рахунок. Нінкович зробив прострільну передачу з флангу, Артем зіграв на випередження і пробив по воротах з забійної дистанції, але умудрився з кількох метрів послати сферу набагато вище мети. Поступово підопічні Юрія Павловича прибрали ініціативу до своїх рук і обрушили на ворота суперника ряд найнебезпечніших атак. Бангура вискочив один на один з голкіпером, спокійно перекинув Дішленковіча, однак м'яч прямо перед воротами підскочив і полетів вище мети.

Після бурхливого початку команди взяли невеликий тайм-аут і зменшили темп. Більше двадцяти хвилин, футболісти катали м'яч в центрі поля, зовсім забувши про ворота суперника. На тридцять третій хвилині виникла невелика плутанина у карному майданчику київської команди. Димитров виграв повітря і скинув м'яч на одноклубника, голкіпер "Динамо" вчасно вийшов з воріт і вибив сферу, однак точно на Шищенко. Сергій відразу ж пробив по воротах, але Богуш знову зіграв вище всіх похвал і врятував команду від неминучого гола. Не минуло й десяти хвилин, як господарі поля залишилися в меншості. Фернандеш грубо помилився і зробив передачу назад, на свого голкіпера. Мілевський перехопив передачу, обіграв Дішленковіча, однак голкіпер в самий останній момент зачепив суперника за ноги. Ця подія відбулася в карному майданчику, так що арбітр відразу ж призначив пенальті, та ще й до того ж вручив голкіпер червону картку. Наставник "Металурга" випустив на поле Воробйова замість Ситник, однак голкіпер врятувати команду не зміг. Алієв розвів м'яч і стража воріт по різних кутах. Більше нічого небезпечного у першому таймі створено не було, футболісти пішли на перерву за рахунку 0:1.

Другу половину зустрічі команди почали досить мляво, однак хід гри продовжували контролювати динамівці. На п'ятдесят сьомий хвилині гості подвоїли свою перевагу. Після подачі кутового з правого флангу Вукоєвіч виграв боротьбу на другому поверсі і пробив по воротах з семи метрів, м'яч влетів у ліву дев'ятку. Чим займалися захисники "Металурга" при розіграші корнера, залишилося для всіх загадкою. Після другого забитого голу всім, хто прийшов на стадіон, стало зрозуміло, що підопічні Юрія Павловича вже перемогу зі своїх рук не випустять. Так і сталося. Фінальний свисток Андрія Шандора зафіксував перемогу "Динамо" з рахунком 2:0.

Джерело

Просмотров: 454 | Добавил: paradugma | Теги: футбол, динамо, голи, новини, Металург | Рейтинг: 0.0/0